Cihazlar ve Hizmetler

BİLTEN, savunma ve havacılık sanayi başta olmak üzere teknolojik ürünlere ait teknik dokümanları basılı ve elektronik ortamda hazırlamaktadır. Dokümanlar istenilen format ve standartlarda (SCORM, HTML, XML, DITA, S1000D) teslim edilmektedir. Teknik dokümantasyon hizmetimiz; planlama, üretim ve kontrolden doküman çıktılarının gerekli standartlara uygun olarak basılması/yayımlanmasına kadar sürecin tüm adımlarını kapsamaktadır.

S1000D yeteneklerimiz ve hizmetlerimize ilişkin broşürümüzü buradan inceleyebilirsiniz.

BİLTEN, bünyesinde teknik dokümantasyon ve alt alanlarında uzmanlıklar geliştirmiştir. Teknik dokümantasyon sürecimizi gerektiğinde müşterilerimizin ihtiyacına uyumlayarak, teknik dokümantasyona ilişkin her alanda onların yanında yer almaktayız.

Konu Uzmanları, Teknik Yazarlar, Görsel Tasarımcılar, Teknik Yayımcılar ve Teknik Editörlerden oluşan teknik dokümantasyon kadromuz ile müşterilerimize nitelikli personel desteği hizmeti de sunmaktayız.

Ayrıca, Türkiye’de bir ilk olan Teknik Yazarlık Temel Eğitim Programımız ile sektörel ihtiyacı karşılamakta ve teknik dokümantasyon alanında farkındalık yaratmaktayız. Bu eğitime katılacak personelin teknik dokümantasyon hazırlama sürecinde çalışacağı değerlendirilmekte olup katılımcıların teknik dokümantasyona ilişkin temel bilgi ve becerileri edinmesi/güncellemesi ve geliştirmesi hedeflenmektedir. 

Tüm hakları saklıdır. © 2017